Menedżerka

Katarzyna Michalak Magda

Poza schematem

Z wykształcenia jest prawnikiem i specjalistą od stosunków międzynarodowych. Kierowała zespołem specjalistów tworzących warunki do powszechnego stosowania metody Treg w zwalczaniu cukrzycy typu 1. Pod jej kierownictwem PolTREG pozyskał finansowanie w ramach „szybkiej ścieżki” NCBiR, programu GO_GLOBAL i Horyzont 2020 oraz z funduszy inwestycyjnych fazy seed i VC.

Na TEDxGdynia opowiedziała o kreowaniu współpracy między światem biznesu i nauki oraz odnajdywaniu siły w popularyzacji metody terapii dla chorych na cukrzycę typu 1. O tym, że cel jest ważniejszy niż zyski, i że pozwala nadać sprawom odpowiednie priorytety.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.