Wolontariuszka

Magdalena Westa

Bezinteresowne korzyści

Na co dzień specjalistka w zakresie rozliczania świadczeń medycznych.  Z wykształcenia pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Z zamiłowania czynny wolontariusz. Uwielbia pomagać innym. Prężnie działa w Duszpasterstwie Akademickim „Winnica”, tworząc różnego rodzaju inicjatywy aktywizujące.

Organizatorka jedenastej edycji festiwalu „Otwórz Oczy”, koordynatorka projektu „Dobro -> Podaj Dalej!”. Finalistka ogólnopolskiego plebiscytu Nieprzeciętni 2017.

Każdego dnia stara się pomnażać dobro oraz pozytywnie motywować. Przekonuje, że choć nie jest w stanie zmienić całego świata,  jest przekonana, że może zmienić cały świat choć jednej poznanej na wolontariacie osoby.

Na TEDxGdynia opowiedziała o tym, że aby dojść do takich wniosków, trzeba przynajmniej raz w życiu poza własne schematy i spróbować w pełni być dla innych. Na początku nie będzie łatwo, a całość może wydać się ogromną inwestycją. Pokazała, że jest to najlepsza inwestycja, jaką możemy zrealizować, bowiem bycie dla innych przynosi niezliczone zaskakujące korzyści.

 

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.