Startupowiec

Mikołaj Biernat

Moje podwójne życie

Uczeń liceum, co-founder startupu, projektant UI i stron internetowych. Potrafi jednocześnie tworzyć w bałaganie otaczających go notatek i zarazem stracić nerwy przy nieuporządkowanej liście zadań do zrobienia. Uwielbia współpracować, choć nie przeżyje dnia bez czasu spędzonego sam ze sobą. Nie definiuje się ani jako intro-, ani jako ekstrawertyk. Nie wie, czy lepszy z niego humanista, czy umysł ścisły – zna jednak swoje cele i ich wymagania. Do działania motywują go vlogi Casey’ego Neistata oraz postacie z ulubionych seriali.

Jego droga ze startupem zaczęła się wraz z rozpoczęciem nauki w liceum. Największym wyzwaniem, z którym zmaga się do dziś, jest równoległa nauka w szkole oraz praca nad projektem. Mówi o sobie, że żyje podwójnym życiem – za dnia zwykły uczeń, w nocy zdeterminowany startupowiec. Na TEDxGdynia opowiedział o tym, że szkoła to nie wszystko, oraz zdradził, co młodzież może w związku z tym zrobić.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.