Innowatorka w edukacji

Oktawia Gorzeńska

O sposobie i potrzebach zmiany edukacji

Aktywistka, innowatorka edukacyjna, trenerka, dyrektorka 17 LO w i „change-maker” w jednej osobie. Upowszechnia idee edukacji bliskiej realnemu życiu i doskonalącej kompetencje społeczne. Propagatorka wykorzystywania nowych technologii w szkole, nagrodzona tytułami EDUinspirator i Microsoft Innovative Educator Expert. Inicjatorka Grupy Eduzmieniaczy, skupiającej edukatorów z całej Polski. Uczestniczka Leadership Academy for Poland. Należy do grupy Superbelfrzy RP. Inspiracje czerpie z podróży, nie zawsze edukacyjnych, wizyt studyjnych i projektów. Najciekawszym edukacyjnym przeżyciem była dla niej tygodniowa praca nauczycielska w tajskiej, wiejskiej szkole. Wierzy, że każdy może być zmianoczyńcą.

Na TEDxGdynia opowiedziała o tym, że polska szkoła potrzebuje zmiany. Przekonywała, że każdy z nas może mieć wpływ na zmianę edukacji, włączając się do działania.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.