Trener komunikacji

Zbigniew Kowalski

Przełom w medycynie zależy od Ciebie

Jeden z pierwszych polskich wykładowców zajmujących się relacjami lekarz – pacjent, dyrektor programowy spółki komunikacja z pacjentem.pl. Mówca i trener komunikacji interpersonalnej. Od 2000 roku prowadzi szkolenia, wykłady, warsztaty i debaty. Z jego wiedzy skorzystało dotychczas ponad 60 000 osób, w tym ponad 30 000 lekarzy, 15 000 farmaceutów i 5000 pielęgniarek. Jest przewodniczącym Sekcji Motywacji Pacjentów Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.

Współautor bestsellerowej książki „Mount Everest Biznesu”, autor rozdziałów na temat komunikacji i zmiany nawyków w podręcznikach „Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych”, „Kompleksowa opieka nad pacjentem w wieku podeszłym”, „Kuchnia dla serca” i autor poradników „Zdrowa Komunikacja”, „Wspólnie dla serca”, „Jak stworzyć gabinet doskonały”, „Komunikacja z pacjentem w gabinecie okulistycznym”, „Współodpowiedzialność w leczeniu hemofilii”.

Na TEDxGdynia opowiedział o tym, że gdybyśmy angażowali się w leczenie, medycyna byłaby skuteczniejsza. Brak zaangażowania jest często spowodowany niskim poziomem zaufania do lekarzy. Dlaczego nie ufamy lekarzom? Jak włączyć się do współpracy?

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.