Podróżnik

Adam Szostek

Edukacja i deskorolki – czy to się łączy?

Fan sportów ekstremalnych, starający się zarażać młodzież swoją pasją. Zwiedza świat i stara się dotrzeć w jak najdalsze miejsca z deskorolką. miał okazję uczyć jazdy na desce buddyjskich mnichów, dzieci w laotańskich wioskach, czy też prowadzić zajęcia w szkole z widokiem na Himalaje. Wyjazdy były kilkakrotnie prezentowane na największych festiwalach podróżniczych w Polsce. Stara się udowodnić, że wszystko można osiągnąć, jeśli tylko naprawdę mocno się TEGO pragnie i nie przejmuje (często dosłownymi) upadkami. W Trójmieście prowadzi warsztaty sportowe dla dzieci i młodzieży z różnych środowisk, działa na rzecz rozwoju miejsc do uprawiania skateboardingu i jazdy na BMX. Wieczny dzieciak z wielkimi marzeniami.

Na TEDxGdynia opowiedział o tym, że popularne na całym świecie sporty ekstremalne, zwłaszcza skateboarding i BMX, pozwalają dotrzeć do młodzieży z różnych środowisk i kreować w nich pozytywne wartości – upór, zdecydowanie, otwarcie na innych, zacięcie w dążeniu do własnych celów.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.