Trener świadomej pracy z ciałem

Bartosz Zadurski

Co ciało mówi Tobie i o Tobie?

Masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem. Założyciel Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango oraz gabinetu masażu Holistc Massage. Od wielu lat interesuje się masażami i świadomą pracą z ciałem. W następstwie wielu wydarzeń w swoim życiu zaczął dzielić się doświadczeniem, wiedzą oraz wykonywać masaże holistyczne i terapeutyczną pracę z ciałem. Organizuje także festiwale świadomej pracy z ciałem oraz kursy i warsztaty masażu.

Na TEDxGdynia opowiedział o tym, jak inaczej spojrzeć na ciało, ruch, ból i inne sygnały płynące z ciała i co te informacje mówią o nas samych, o tym na co warto zwrócić obecnie uwagę.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.