Aktywistka, basistka

Ewa Langer

Motywacja i rock’and’roll

Basistka legendarnego zespołu PRL i założycielka kobiecego zespołu rockowego Translola. Założycielka i prezeska Stowarzyszenia Kobieca Trannsmisja, które organizuje festiwal kobiecej twórczości – „Kobieca Transsmisja”. W tym roku w listopadzie odbędzie się 8 edycja festiwalu. Organizatorka trzech rock campów dla nastolatek „Karioka GRC”. Organizuje cieszące się coraz większą popularnością obozy dla starszych dziewczyn – „Lucciola LRC”, ich najstarsza uczestniczka miała 69 lat.

Podczas TEDx Gdynia będzie poszukiwać sposobu na spełnianie młodzieńczych marzeń. Jak odzyskać poczucie wartości? Jak zacząć wielką przemianę? Jak odzyskać motywację? Można pójść na kursy jogi, albo warsztaty rozwoju duchowego… ale można też to zrobić INACZEJ – zacząć grać Rock’and’rolla!

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.