Autorka projektów edukacyjnych w dziedzinie astronomii

Ewelina Grądzka

Pod wspólnym niebem

Współtwórczyni  stowarzyszenia „Pod wspólnym niebem” zajmującego się popularyzacją astronomii, ale także filozofii i nauki. Doktorantka Wydziału Filozoficznego Akademii „Ignatianum” w Krakowie, zafascynowana Arystotelesem, filozoficznymi aspektami mechaniki kwantowej i sztucznej inteligencji. Politolog z wykształcenia, a poliglotka z zamiłowania (angielski, hiszpański, rosyjski, próby arabskiego, starogrecki in progres).

Spędziła rok na wolontariacie w Nikaragui. Prowadzi zajęcia dla seniorów „Niebo dla dojrzałych” oraz jest autorką projektów astronomiczno-rozwojowych w Kirgistanie („Pod Kirgiskim niebem” czy „AstroJailoo”). Miłośniczka nocnego nieba. Lubi się dziwić i poznawać. Interesuje się znajdywaniem wspólnego mianownika łączącego różne dziedziny wiedzy.

Na TEDx Gdynia zabrała nas w pasjonującą podróż w kierunku gwiazd, galaktyk i granic wszechświata.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.