Działaczka społeczna

Iwona Tandecka

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka"- unikalny w skali Polski przykład współpracy samorządu z biznesem na rzecz NGO.

Płocczanka, absolwentka Małachowianki i filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2008-2015 pełniła funkcję prezesa Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”. Koordynowała współpracę samorządu i biznesu na rzecz III sektora w Płocku, wdrażała zainicjowane przez założycieli Fundacji projekty społeczne skierowane do mieszkańców Płocka. W swojej pracy najbardziej ceni możliwość współpracy z osobami, które z pasji i dobrego serca niosą pomoc innym.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.