Architekt wnętrz

Jan Sikora

Zacznijmy uprawiać przestrzeń

Dyplomowany architekt wnętrz, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża. Członek International Interior Design Association z siedzibą w Chicago. Laureat międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award za projekt Stacja Kultura, Nagrody Architektonicznej Polityki i m.in. Bryły Roku. Prowadzi autorską pracownię projektową Sikora Wnętrza. Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Na TEDxGdynia podzielił się doświadczeniami z budowania przestrzeni, która jest dedykowana aktywności społecznej.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.