Architektka

Martyna Regent

Sekretne życie budynków, które jeszcze nie istnieją

Doktorantka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Kulturoznawczyni, studiowała też Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej. Od trzech lat prowadzi własny projekt badawczy FRAME, poszukujący nowych narzędzi angażujących w proces projektowania architektury jej przyszłych użytkowników i mieszkańców miast. Kieruje projektem URBAN FRAME w społeczności Koduj dla Polski. Gdynianka.

Na TEDxGdynia mówiła o tym, że nadrzędną wytyczną dla projektantów  przestrzeni powinny być potrzeby lokalnych społeczności.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.