Projektant

Pete Kecher

Projektowanie dla wszystkich

Ambasador, członek i założyciel EIDD Design for All Europe, organizacji wspierającej aktywne interakcje i komunikację między teorią a praktyką projektowania dla wszystkich. Opowiada o procesie współpracy, wymiany i zaangażowania samorządów, przedsiębiorców i projektantów na ideę, że projektowanie to nie tylko narzędzie promujące produkty lub usługi, ale także region, który powinien inwestować w przemysł kreatywny.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.