Specjalista w w Programie Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju

Piotr Krośniak

Innowacje społeczne, czyli od wykluczenia do przywództwa

Pracuje w Programie Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) gdzie koordynuje systemowy projekt w obszarze Ekonomii Społecznej, którego celem jest zbudowanie trwałej infrastruktury wsparcia ekonomii społecznej w Polsce Koordynuje także rozwój nowych projektów w ramach działań UNDP w Polsce. Zajmuje się ekonomią społeczną oraz zrównoważonym rozwojem.

Ukończył Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego EUROREG, obecnie także na UW przygotowuje pracę doktorską nt. liderów w społecznościach lokalnych. W czasie studiów stypendysta Fundacji im. Heinricha Boella. Autor i współautor projektów i publikacji związanych z tematyką zrównoważonego rozwoju, społeczeństwa obywatelskiego, ekonomii społecznej. Trener partnerstw lokalnych, prowadził szkolenia dla Lokalnych Grupach Działania realizujących program LEADER +.

 

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.