Ratownik medyczny

Mateusz Wawryszuk

Co, jeśli byśmy się nie bali?

Ratownik medyczny, przedsiębiorca i wizjoner. Na własnej skórze doznał jak ważna jest pierwsza pomoc – teraz pomaga innym ratować ludzkie życie. Pod marką Eskulapa stworzył innowacyjny System Przycisków Ratunkowych, a także organizuje i prowadzi szkolenia pierwszej pomocy. Od 2015 roku przeprowadził ponad 300 szkoleń, warsztatów, pokazów, prelekcji, nagrań telewizyjnych i radiowych. Dzięki temu łączy swoje dwie pasje – dzielnie się widzą oraz biznes.

Podczas swojej prelekcji „Co, jeśli byśmy się nie bali?” opowie o tym, jak możemy w bardzo prosty sposób uratować 100 tys. osób rocznie w samej Europie.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.