Pedagożka

Beata Podlasek

A co jeśli...się spotkamy?

Mama prowadząca Rodzinny Dom Dziecka, pedagog, autorka publikacji ABC… Rodzicielstwa Zastępczego oraz artykułów dotyczących dzieci niepełnosprawnych  wychowujących poza rodziną biologiczną. Wraz z mężem nagrodzona medalem Gdynia bez barier oraz Wyróżnieniem Bursztynowego Serca na Dłoni. Autorka innowacji społecznej “JAK?”.

Na TEDxGdynia poruszy problem ogólnodostępności przestrzeni społecznej. Czy na pewno taka jest? Czy światy osób z niepełnosprawnością oraz pełnosprawnych stykają się? Jak to wygląda? Jak się zachować gdy się spotkamy? Jak zmieniać rzeczywistość i kto jest za to odpowiedzialny? Na te wszystkie pytania odpowiada projekt JAK? i jego autorka – zwyczajna mama niezwykłych Dzieci.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.