Psycholożka

Magdalena Kluszczyk

O odwadze pokazywania siebie

Psycholożka, coach, facylitator Daring Way™, Rising Strong™, Dare to Lead™. Uczennica Brené Brown. Specjalizuje się w tematyce wstydu, odwagi, wrażliwości i autentyczności. Organizuje rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych (wszystkie zwierzęta są zwierzętami po przejściach). Założycielka Szkoły Odwagi „Jesteś Rewolucją- One Girl With Courage Is A Revolution”.

Na TEDxGdynia zada ważne pytania: a co, jeśli odwaga jest zaraźliwa? A co, jeśli Twoja historia jest ważna? A co, jeśli to, co robisz ma znaczenie? A co, jeśli stając się w pełni sobą, możesz zmieniać świat?

 

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.