Umysły, które otwierają społeczność

Zostań prelegentem

Nowatorskie idee to bijące serce TEDxGdynia i wszystkiego, co robimy wokół tego wydarzenia. Dlatego tak dużą uwagę poświęcamy wyborowi prelegentów każdej konferencji, a przede wszystkim - przesłania, które chcą przekazać publiczności TEDxGdynia.

Jeśli Twoja idea może zmienić życie lub spojrzenie na sprawy w naszej lokalnej społeczności, albo znasz kogoś, kogo warto posłuchać - napisz do nas. Opisz w kilku zdaniach myśl przewodnią i zostaw nam do siebie dane kontaktowe.

Pamiętaj, że jest kilka zasad, które warto znać już na samym początku:
  • Rozpowszechniamy nowatorskie idee, a nie lokujemy produkty. Niczego nie sprzedajemy i w prelekcjach nie promujemy firm, usług czy osób.
  • Scena TEDx jest apolityczna. Prelegenci nie mogą wypowiadać się w interesie partii politycznych i ich liderów.
  • Wszyscy jesteśmy równi i jesteśmy różni. Prelegenci TEDx nie powinni przekonywać widzów do wyższości jednej religii czy systemu wartości.
  • Opieramy się na prawdziwej nauce. Każda przedstawiona teoria powinna być weryfikowalna, poparta wiarygodnymi źródłami lub dowodami, które świadczą o jej prawdziwości.
<
-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.