Doradca

Jarosław Łojewski

Dobra porażka

Jego pasja to łączenie: ludzi, firm, technologii, IT z biznesem, korporacji ze startupami. Nie umie skupić się tylko na jednej rzeczy. Poza pracą w korporacyjnym IT, od wielu lat wspiera ludzi i startupy jako coach, mentor, trener lub doradca. Jest orędownikiem uczenia się przez doświadczenie. Przeszłość, a w szczególności popełnione błędy i porażki, są dla niego źródłem doświadczenia i nowych zasobów. Dlatego od kilku lat „robi w fakapach” – do niedawna organizując i prowadząc spotkania FuckUp Nights w Trójmieście i Warszawie, a obecnie wspierając działania społeczności Fuckuperów w całej Polsce.

Na TEDxGdynia opowiedział, po co wracać do błędów i porażek z przeszłości? Jaki jest cel rozważania minionych tragedii? Co zrobić, aby nadać im sens? Czym więcej mogą być, niż tylko przykrymi wspomnieniami? Udowodnił, że przeszłość, a w szczególności doświadczenia wynikłe z popełnionych błędów, musi być źródłem rozwoju dla ludzi i organizacji.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.