Idee, które zmieniają świat

Zgłoś temat

Wiesz, że na pierwszej konferencji TED w 1984 roku zaprezentowany został prototyp e-booka, wersja demo płyty CD i fragment filmu 3D? Dziś konferencje TED i TEDx - obok tematów związanych z technologią - poruszają także zagadnienia bliskie społecznościom lokalnym, dotyczące globalnych problemów, psychologii, biznesu, designu, biologii, kultury i sztuki.

Jeśli masz pomysł na motyw przewodni, który mógłby przyświecać następnej edycji TEDxGdynia - napisz do nas. Wpisz hasło oraz kilka zdań, w których wyjaśnisz sedno przesłania. Zostaw też do siebie adres e-mail lub numer telefonu, będzie nam łatwiej pozostać z Tobą w kontakcie!
-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.