Informacje o ochronie danych osobowych

RODO

  1. Administratorem danych osobowych jest Laboratorium Innowacji Społecznych, Żeromskiego 31, tel. 58 727 39 00.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Laboratorium Innowacji Społecznych jest możliwy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 lub pod numerem 58 727 39 02, mail: p.wyszomirski@lis.gdynia.pl.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach realizacji procesów związanych z zapisami na konferencję TEDxGdynia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 1, ust. 2 lit. b) RODO.
  4. Przysługuje Państwu prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia każdej wyrażonej zgody w każdym czasie z zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych, w sytuacji uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z przepisami prawa.
  6. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora
  7. Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom z wyjątkiem (330 Hudson St, New York, NY 10013, Stany Zjednoczone)
  8. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb procesu naboru uczestników/prelegentów TEDx