Podróżnicy, przedsiębiorcy

Agnieszka Korzeniewska i Michał Brzeziński

Jak stać się cyfrowymi nomadami

Agnieszka i Michał opowiadają o swoich doświadczeniach i sposobie życia, które łączą ich karierę zawodową z pasją podróżowania. Twórcy pierwszej w Polsce aukcji transportu Clicktrans.pl. Lubią realizować swoje cele i realizować je nawet wtedy, gdy wydają się trudne. Udowadniają, że Internet oferuje możliwości pracy i życia w bardzo różnych miejscach i warto z niego korzystać. Mówią uczciwie, że nie jest to łatwe i nie zawsze przyjemne, ale satysfakcja z wolności i niezależności jest najlepszą nagrodą.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.