Ekspertka z zakresu partycypacji

Dorota Michalska

Twój głos - Twój wybór

Dorota Michalska (Laboratorium Zrównoważonego Rozwoju) – z wielką pasją realizuje projekty społeczne i inicjatywy. Z pasją wspiera działania, które angażują mieszkańców, społeczności lokalne, organizacje pozarządowe i urzędników państwowych do wspólnego poszukiwania rozwiązań problemów społecznych. Od 2012 roku zachęca do partycypacyjnego rozwoju przestrzeni publicznej.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.