Reżyserka dźwięku i położna

Paulina Bocheńska

Inteligencja czy intuicja?

Twórca filmu pracuje umysłowo, jego czas jest zarządzany przez pieniądze, a prawdziwe “ja” kryje się za jego pracą. Położna pracuje z intuicją i rękami, czasami zarządza swoją naturą, a prawdziwe “ja” jest napisane w oczach, głosie i dotyku. Potrzebowała czasu, aby zrozumieć, co popchnęło ją do prestiżowej pracy filmowej w kierunku położnictwa, które w Polsce jest wciąż niedoceniane. Dziś wiemy, że położnictwo dało jej prawdziwą “tajną wiedzę”, która odnosi się nie tylko do garstki ludzi robiących i oglądających filmy, ale całej ludzkości.

-
+
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.tedxgdynia.pl

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.tedxgdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.